Szepty Światła 

 

TYLE SIĘ DZIEJE- WYSTAWA W NIEBOSTANIE

Moje obrazy już wiszą w NIEBOSTANIE / Łódź/. Oczywiście zapraszam do obejrzenia- są i akwarele, i dwie dużoformatowe / 100x100/ żywice. Ale sam Niebostan- jeśli jeszcze nie byliście- też jest warty obejrzenia. Ma specyficzny klimat poczekalnio - rupieciarni, ale takiej na wyższym poziomie. Przyjdźcie zobaczyć, jakie kanapy można można wyczarować z wanny, spróbujcie posiedzieć dłuższą chwilę w fotelu z wózka sklepowego albo przekonajcie się, czy dobrze siedzi się przy barze na Frani. Odkryjcie swoje perełki. 
Ja mam frajdę bo moje obrazy żywiczne idealne wpasowały się w kolorystykę wnętrza. Skąd artysta wiedział ????????? myślę ,że podświadomość to niesamowity instrument. 
Zapraszam też do spotkania za miesiąc oko w oko na finisażu 4 grudnia.

Powyżej to tekst z pierwszej strony. Powielam, aby nie uciekł z przestrzeni internetu po zakończeniu wystawy. Ale muszę opisać historyjkę z soboty. Wybrałam się z moją ekipą- czyli z córką Emi i organizatorem wystawy Kubą, aby dowiesić akwarelki współwystawczyni - Małgorzaty Wólczynskiej. Ale nam się nie udało, bo cała sala była obstawiona przez kobietki sprzedające używane ciuszki. Wieszaki, stojaki, stoły- wszystko zapełnione ciuchami. I wiecie do czego przydała się moja sztuka? Do powieszenia wieszaków na ramie, aby lepiej wyeksponować przyniesione z domu starocie. Nawet nie próbowałam zwrócić uwagi- bo i po co. Sztuka zawsze była wyborem nielicznych, a co artysta czuje- cóz, nad tym nie zastanawia się nikt

08 listopada 2016

Created with WebWave CMS

GALLERY STORE portal Młodych Artystów

Sklepik z akwarelami

 

link do artfinder